21 листопада – День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 09:53

З Днем Гідності та Свободи, дорогі мешканці громади!

Вітаю всіх зі святом, що є символом відродження нації, духовної свободи, бо Гідність, Єдність та Свобода – це ті принципи, які об’єднали прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінили хід української історії!

Від щирого серця бажаю усім нам здоров’я, перемоги, миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління!

Дякуємо всім захисникам української державності, всім воїнам, що боронять Україну!

Схиляємо голови перед героями України, які за свободу та гідність поклали життя!

Слава Україні!

Героям Слава!