Дата: 17.10.2022 14:29

КРОВ РЯТУЄ ЖИТТЯ!

КНП «Прикарпатський обласний центр служби крові» на підтримку добровільного й активного донорства, яке в умовах воєнного стану є запорукою національної безпеки та обороноздатності країни, проводить виїзні дні донорства.

В час війни регулярне донорство крові – це ще одна лінія оборони України, а його активісти у такий спосіб створюють надійний тил для наших воїнів.

Отинійська селищна рада запрошує мешканців громади до участі в донорській акції по безкоштовній здачі крові.

Час проведення акції – 21 жовтня 2022 року з 9.00 год.

Адреса: смт. Отинія, вул. Січових Стрільців, 5, КНП «Отинійська районна лікарня», вхід в стаціонар з подвір’я, 1-й поверх приміщення денного стаціонару.

Для інформації: донором крові може стати громадянин України віком від 18 до 60 років, вагою не менше 50 кг та без явних медичних протипоказів до донорства. Донорам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо це ID-картка, - то довідку про місце реєстрації). Допускається використання додатку "ДІЯ".