Вічна пам’ять і слава Герою!

Дата: 07.10.2022 13:22

Під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, у бою за Україну, загинув житель Лісного Хлібичина - Панчак Михайло.

Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

В ці скорботні дні Отинійська селищна територіальна громада  щиро співчуває родині Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Світлий, добрий спомин про звитяжного ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Повідомляємо, що похорон відбудеться 08 жовтня о 13 год в с.Лісний Хлібичин.

Згідно розпорядження голови селищної ради від 07 жовтня  2022 року №139-О, 07 - 08 жовтня 2022 року оголошено днем жалоби.

Пам’ятаймо, якою ціною дається Незалежність, – кров’ю найкращих синів українського народу.

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ  ГЕРОЮ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!