Зима близько: як українцям підготуватися до опалювального сезону

Дата: 28.09.2022 10:02

Поради від Мінрегіону: Як підготуватися до опалювального сезону

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

«До опалювального сезону повинні готуватись всі разом: державна влада, місцева влада та кожен громадянин», — зазначив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

В інфографіці рекомендується зменшити втрати тепла житлового будинку. Для цього потрібно провести профілактику металопластикових вікон, ущільнити їх разом з дверима.

Також наголошується на важливості обрати одну кімнату для обігріву на випадок надзвичайної ситуації.

Крім того, слід підготувати батареї опалення до експлуатації – відсунути від них меблі, забрати штори, що затримують тепло. Натомість можна наклеїти ззаду тепловідбивний екран з фольги.