Урочистості з нагоди Дня прапора

Дата: 24.08.2022 08:02

Урочистості з нагоди Дня прапора

Цьогорічне 23 серпня, ми українці, не зважаючи на особливі обставини - військову агресію Росії проти незалежної України, традиційно відзначаємо одне з основоположних державних свят нашої країни – День прапора. Державний прапор, як символ країни, є втіленням нашої національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. В Отинії сьогодні урочисто підняли державне знамено. Цю почесну місію виконали Роман Федорів – військовослужбовць Збройних сил України, Владислав Дубей – син загиблого Івана Дубея, Максим Лесів – син учасника бойових дій Ярослава Лесіва, Анастасія Рогальська – донька учасника бойових дій Романа Рогальського. Вшанували хвилиною скорботи воїнів-краян та всіх хто під українським прапором впродовж століть ціною власного життя боронили нашу державність та незалежність. У своєму виступі селищний голова Олег Савчук зазначив важливість саме в цей час відзначати наші державні свята, подякував всім військовослужбовцям за кожен мирний ранок і спокійну ніч, за усмішки наших дітей і можливість жити, молитись, надіятись і вірити у щасливий завтрашній день.

Прозвучала тематична пісня «Марш патріотів» у виконанні гурту «Водограй» під керівництвом Ярослава Лесюка.

Нехай гордо майорить над Україною стяг нашої свободи, єдності, сили духу і могутності!