Щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2022 08:40

Прийміть  щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

24 липня 1990 року на флагшток перед будівлею Київської мерії вперше був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі.

Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року.

У серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

За півроку повномасштабної війни Прапор України став символом свободи та незалежності не тільки для нас, а й для всього світу. Ми віримо, що дуже скоро зможемо побачити синьо-жовтий прапор і у всіх тимчасово окупованих містах та селищах Донбасу, Харківщини, Херсонщини, Миколаївщини, Запоріжчини та Криму!

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає до  нових подвигів заради своєї Батьківщини. Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Зі святом, Україно!

З повагою

Селищний голова                                                                Олег САВЧУК