12 - серпня День молоді

Дата: 12.08.2022 09:07

Цьогоріч вперше за час незалежності День молоді в Україні відзначається в Міжнародний день молоді. Таку ініціативу проявили молодіжні рухи та організації України з метою інтеграції української молоді до європейської спільноти, утвердження цінностей демократії та свободи. Тепер Україна відзначає це свято разом з усім світом - 12 серпня.

Молодість - це яскравий період у житті людини, якому притаманні краса, розум, творчість, енергія, завзяття, талановитість, пізнання та реалізація найсміливіших задумів.

У цьому році День молоді набув особливого значення. Багато наших молодих захисників і захисниць мужньо боронять Батьківщину від російського агресора, проявляючи і відданість Україні. Всі ми пишаємося ними і дякуємо за захист!

Також багато молоді працює в тилу, підтримуючи економіку країни та наближаючи нашу Перемогу.

Сьогодні, як ніколи,  Україна потребує вашої активної і наполегливої участі у відстоюванні державного суверенітету і незалежності. Саме вам, молодим, талановитим, креативним, належить право на побудову мирного та щасливого майбутнього.

Вірте в свої сили! Творіть! Залишайтесь завжди молодими!

Успіхів вам, здоров’я та оптимізму!

Слава Україні! Героям слава!