Повідомлення RASFF щодо несанкціонованого використання бамбука в пластиковому кухонному посуді

Дата: 11.08.2022 09:00

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 27.07.2022 р. № 2022.2719-fup8 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у 3 товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався з Іспанії (постачальник: MKTO CATAL IMPORTACIONES, SL, Ctra. Huercal Overa, s/n Pulpí (Almería), 04640, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, просимо негайно повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звертайтесь до територіальних управлінь.