До уваги аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб  сільськогосподарських рослин на серпень 2022 року

Дата: 02.08.2022 16:27

Агрометеорологічні умови липня залишалися задовільними для формування урожаю більшості сільськогосподарських культур.

Водночас з утриманням високої температури повітря, в умовах високої вологості зберігалися сприятливі умови для розвитку та поширення грибкових захворювань рослин.

Тому в серпні моніторинг фітосанітарного стану сільськогосподарських рослин матиме важливе значення в регулюванні чисельності шкідливих організмів та своєчасному застосуванні засобів захисту рослин.

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини підготували детальний прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин у серпні 2022 року.

Його можна переглянути та завантажити за посиланням  https://vetif.gov.ua/images/Prognoz_08.22.doc