Молебень з нагоди Дня Української Державності

Дата: 29.07.2022 11:17

28 липня 2022 року в Угорницькому Спасо - Преображенському монастирі відбувся молебень з нагоди Дня Української Державності, яке цьогоріч відзначається вперше. Символічно - це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

День Української Державності встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського у 2021 році.

День Української Державності - це не просто дата.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Спільний молебень,  як і сотні років тому, зібрав багатьох людей для молитви про єдність, про силу духу наших захисників, про Божу допомогу і підтримку в обороні рідної землі.

В ньому взяли участь священники та ченці, керівництво Коломийської районної військової адміністрації, Коломийської міської ради, керівництво Отинійської селищної ради та прихожани.

Провів богослужіння Митрополит Галицький  ПЦУ, священноархімандрит  Спасо – Преображенського Угорницького  монастиря Андрій.

Всі присутні помолились за загиблих Захисників України.