Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Інформація про програму "Прихисток"

Дата: 26.07.2022 16:49
Кількість переглядів: 190

«Для того, аби взяти участь у програмі, особа, яка бажає тимчасово надати прихисток внутрішньо переміщеним особам, може звернутись до місцевої влади або самостійно розмістити на веб-ресурсі «Прихисток» інформацію про наявне жиле приміщення. Але це не обов’язково, якщо людина, наприклад, не має можливості з будь-яких на те причин. Не пізніше, ніж протягом наступного робочого дня після розміщення переміщених осіб в житловому приміщенні, необхідно в довільній формі скласти заяву, у якій зазначити прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та подати її до органу місцевого самоврядування. Це можна зробити особисто, прийшовши до виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, відповідної військової адміністрації або відправити документи на їх офіційну електронну адресу».

«Якщо переселенець зараз перебуває у пошуку житла, йому необхідно зайти на сайт prykhystok.gov.ua, скористатись фільтром пошуку визначити необхідні критерії пошуку (регіон і зазначити характеристики помешкання), обрати необхідну об’яву із запропонованих та особисто зв’язатись з власником, щоб обговорити всі деталі свого тимчасового прихистку".

Також, акцентуємо вашу увагу на тому, що отримання грошової компенсації за надання приміщення для прихистку ВПО не впливає на отримання субсидій чи інших соціальних виплат від держави.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора