Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

До відома колишніх працівників та ветеранів служби цивільного захисту, державної пожежної охорони та органів внутрішніх справ!

Дата: 13.07.2022 15:26
Кількість переглядів: 175

До відома колишніх працівників та ветеранів служби цивільного захисту, державної пожежної охорони та органів внутрішніх справ!

Фото без опису

З метою підвищення рівня пожежної безпеки на території Івано-Франківської області, а також своєчасного реагування на пожежі, надання допомоги у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у разі їх виникнення,  та розбудови добровільних пожежно-рятувальних підрозділів, повідомляємо про можливість  вступу до лав добровольців місцевої пожежної охорони.

Добровольці – це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на підзвітній території.

            Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громадян. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику, аби врятувати чиєсь життя.

Для всіх, хто бажає стати добровольцем, пропонуємо заповнити реєстраційну анкету «Я прагну стати добровольцем» на веб-сайті «Добровільна та місцева пожежна охорона» за посиланням: https://dmpo.dsns.gov.ua/uk/ya-pragnu-stati-dobrovolcem/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-1

Добровільні формування цивільного захисту утворюються під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій для проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків таких ситуацій за рішенням місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування.

До складу добровільних формувань цивільного захисту включаються громадяни, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі другого розряду (60 років, для військовозобов’язаних запасу вищого офіцерського складу – до 65 років).

Бажаючі можуть долучитись до діяльності добровільних формувань цивільного захисту шляхом заповнення анкети «Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту» на веб-сайті «Добровільна та місцева пожежна охорона» за посиланням: https://dmpo.dsns.gov.ua/uk/ya-pragnu-stati-dobrovolcem/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-ryatuvalnikom-z-pitan-civilnogo-zaxistu

 

 

 

Підготовлено відділом житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора