З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 08:30

28 червня наша держава святкує День Конституції України!

Шановні жителі громади, щиро вітаємо вас із визначним святом!

У цей день, 1996 року, Верховна Рада України прийняла Основний Закон країни – Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноцінної учасниці світового співтовариства, визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації кожного громадянина.

Сьогодні, у складний час для України, від кожного з нас залежить подальший шлях нашої держави до демократичних трансформацій, формування національної свідомості та патріотизму.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан, мову чи віросповідання. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою цінністю у державі. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!

З Днем Конституції!

Разом до перемоги над російською агресією!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!