Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 10.06.2022 09:57

Шановні вчителі, батьки та дорогі учні!

Сердечно вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника, що знаменує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Сьогодні особливий день для випускників. Останній дзвоник для Вас є останнім дзвоником шкільного дитинства і початком нового етапу в житті. Для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях.
Бажаємо Вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у Ваших домівках.

Цьогорічний дистанційний останній дзвоник запам’ятається надовго, але сподіваємося, що у наступному році ми  повернемося до навчання офлайн та традиційного святкування!

З повагою начальник Відділу освіти Отинійської селищної ради

Світлана БУРМАЙ