Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

З Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 08:09
Кількість переглядів: 153

 

  Сьогодні, разом з початком літа, ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей!

Це символічно, адже важко уявити, що краще асоціюється з літніми погожими днями, ніж безтурботне дитинство. Недарма говорять, щасливі ті люди, які навіть у дорослому віці змогли зберегти у собі дитину з її легким сприйняттям життя та умінням любити навколишній світ. Справді, дитинство – мабуть, найкращий час у житті кожної людини, коли попереду лежить таке незвідане і цікаве майбутнє, а щастя знаходиш у найпростіших речах. 

 Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

 Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Бажаємо маленьким жителям нашої громади щастя, чистого та мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора