Грошова допомога для ВПО

Дата: 25.05.2022 11:30

Грошова допомога для ВПО

У партнерстві з ГО «Крим SОS» за підтримки УВКБ ООН в Івано-Франківську розпочалась  реєстрація внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).  Спеціалісти Крим SOS та волонтери почали реєструвати людей для отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН.

Центр реєстрації в Івано-Франківську  працює з 9:00 до 16:30 (понеділок-п’ятниця).

Адреса: вул. Довга20В.

Згідно з програмою фінансової допомоги від УВКБ ООН кожна людина отримає по 6660 гривень за 3 місяці.

Збір даних відбуватиметься співробітниками партнерських організацій УВКБ ООН ГО«КримSOS»  і передбачатиме збір даних про кожного члена родини, які приїхали разом з вами, включаючи родичів (бабусю/дідуся тощо).

Перелік інформації яка потрібна для заявки:

• ПІБ згідно ідентифікаційного документу;
  • Місце та дата народження, номер телефону, т.д.;
  • Ідентифікаційний номер (необхідний для виплати допомоги);
  • Свідоцтво про народження дітей;
  • Номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги).

Спеціалісти КримSOS та волонтери реєструють вимушених переселенців

Для прискорення обробки заяв заповніть форму:

За посиланням ввівши https://cutt.ly/iHE5WlM , або відсканувавшиQR кодФото без опису