A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Увага: змінено ціни на пальне!

Дата: 09.05.2022 16:24
Кількість переглядів: 141

Увага: змінено ціни на пальне!

                                

Мінекономіки, на підставі розрахунків НАК "Нафтогаз України", оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Зокрема, станом на 05 травня цього року, розрахункові ціни для бензину становлять – 31,19 гривні за літр, для дизельного палива – 35,63 гривні за літр.

 Постановою КМУ від 29.04.2022 №488 внесено зміни до  Постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом», якою встановлено  на період дії карантину граничний рівень торговельної надбавки на пальне  в розмірі:

  • не більше 7 гривень з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра дизельного палива;

  • не більше 6,50 гривні з урахуванням податку на додану вартість, що нараховується до середньої вартості 1 літра бензинів автомобільних.

Таким чином, з урахуванням максимальних націнок, вартість бензину на АЗС не може перевищувати 37,69  гривні за літр, дизельного палива 42,63 гривні за літр. 

Під час продажу (реалізації) “брендового преміального” дизельного палива та бензинів автомобільних, із покращеними показниками якості та позначення (маркування) яких включає певну торгову марку (товарний знак),  скасовано граничний розмір торговельної надбавки.

У разі виникнення питань щодо застосування державних регульованих цін на паливо просимо звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (вул. Берегова, 24, м.Івано-Франківськ,  0342-511389).

Для належного розгляду питань стосовно завищених роздрібних цін на паливо у зверненні  необхідно надати таку інформацію:

  • повну назву товару (бензини звичайні, дизпаливо);

  • найменування суб’єкта господарювання щодо якого виникають питання, (зокрема його організаційно-правову форму тощо), адресу суб’єкта господарювання з додаванням копій розрахункових документів.

У разі отримання вищезазначеної інформації, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розгляне ваше звернення у встановленому законодавством порядку.

За порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін  на товари, що мають соціальну значущість  до суб’єктів господарювання, які допустили порушення, передбачено застосування адміністративно-господарських та адміністративних санкцій, відповідно до ст.20 ЗУ «Про ціни і ціноутворення».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора