ДНПК Коломийської міської ради затвердила план заходів з ліквідації сказу.

Дата: 22.02.2022 11:37

ДНПК Коломийської міської ради затвердила план заходів з ліквідації сказу

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ собаки, що належав громадянину м.Коломиї, Коломийської ОТГ Івано-Франківської області.

Захворювання виявлено за результатами лабораторного дослідження (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 18.02.2022 р. № 000341).

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Коломийської міської ради, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Для запобігання виникнення сказу потрібно регулярно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців.