Дата: 14.02.2022 16:31

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – з 07 лютого до 13 лютого 2022 року – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1688 моніторингових відвідувань, виявили 133 порушення (7,8%), склали 96 протоколів, надали 67 пропозицій.

Щоденно працювало 19 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

- закладів громадського харчування – 348, виявлено 23 порушення (6%), складено 18 протоколів, надано 10 пропозицій;

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 643, виявлено 68 порушень (11%), складено 53 протоколи, надано 31 пропозицію;

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 400, виявлено 22 порушення (5,5 %), складено 12 протоколів, надано 13 пропозицій;

- агропродовольчих ринків – 30 перевірок,  виявлено 5 порушень (17%), складено 5 протоколів, надано 2 пропозиції;

- дитячих дошкільних закладів – 22, виявлено 2 порушення (10%) надано 2 пропозиції;

- закладів загальної середньої освіти – 38, виявлено 4 порушення (10,5%), складено 4 протоколи, надано 3 пропозиції;

- перукарень – 63, виявлено 3 порушення (5%), складено 1 протокол, надано 2 пропозиції;

- аптек – 77, виявлено 1 порушення (1,3%), надано 1 пропозицію;

- інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки та ін.) – 68, виявлено 4 порушення (6%), складено 2 протоколи, надано 3 пропозиції.

Закликаємо суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації.

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!