Під керівництвом голови селищної ради Олега Савчука в понеділок 14 лютого 2022 року, відбулася апаратна нарада.

Дата: 14.02.2022 15:07

Під керівництвом голови селищної ради Олега Савчука в понеділок 14 лютого 2022 року, відбулася апаратна нарада за участю секретаря,виконуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, начальників відділів та інспектора з обліку та бронювання військовозобов’язаних. На нараді підсумовано роботу за попередній тиждень. Начальники  відділів доповіли про проведену роботу, зазначили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

В ході наради Олег Савчук проінформував про поточний стан справ у громаді, вказав на проблемні питання, акцентував увагу на розробку і затвердження важливих програм та підготовку проекту рішення про стратегію громади.

Обговорено ряд робочих питань, зокрема, підготовка до Дня Пам’яті Небесної Сотні, підготовка до весняного військового призову - 2022, навчання по військовій обороні та оповіщення громадян, догляд за одинокими по старостинських округах, проведення медкомісій для працівників освіти.

За підсумками апаратної наради керівникам відділів  були надані відповідні доручення.