Дата: 10.02.2022 16:05

ПЛАНОВІ ВИМКНЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

У зв’язку з плановими роботами 16.02.2022 з 09:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Голосків (вул.Ковалівка, вул.Незалежності, вул.Заoбіч, вул.Героїв Майдану)
    - Отинія (вул.Лазо, вул.Перемоги, вул.Ризи, вул.Іванціва, вул. Iванціва, вул.Лази, вул. Лази)
    - Струпків (вул. Майданська)
    - Угорники (вул.Гайова, вул.Йово-Почаєвська, вул.Левада, вул.Молодіжна, вул.Т.Шевченка, вул.Ю.Гагаріна, вул. Шевченка, вул.Б.Хмельницького, вул. Т.Шевченка, вул. Б.Хмельницького, вул.Почаївського Йова)

У зв’язку з плановими роботами 17.02.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Угорники (вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.Ризи)

У зв’язку з плановими роботами 21.02.2022 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах:
    - Ворона (вул.Млинська, вул.Підгірянки, вул. Підгірянки, вул.Волошина, вул.О.Довбуша, вул.Роговича, вул.Т.Шевченка, вул. М. Підгірянки, вул.Млинівка)