Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Телеграм-канали Івано-Франківської обласної служби зайнятості.

Дата: 26.01.2022 11:32
Кількість переглядів: 157

Телеграм-канали Івано-Франківської обласної служби зайнятості  

Фото без опису

В Івано-Франківській обласній службі зайнятості діє Telegram-канал «Hr центр Прикарпаття Робота в Івано-Франківську та області!», до якого можна приєднатись за посиланням https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Мета створення: ознайомлення з актуальними вакансіями Івано-Франківської області, найкращими пропозиціями від роботодавців, анонсами подій та секретами успішного працевлаштування.

Також службою зайнятості області створено Telegram-канал «ІФОЦЗ_ПОВІР У СЕБЕ» https://t.me/povir_u_sebe. Тут розміщується інформація для людей з інвалідністю, які хочуть працювати. Усі матеріали сформовані у вигляді інформаційних повідомлень та публікацій актуальних вакансій по місту Івано-Франківську та області.

Якщо ви не знайшли потрібної вакансії – заповніть анкету шукача роботи за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTKABHw9lAPIinNtH4Ugxv4P-vPnhVWkgDkFPf51A7XV55Gw/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR02wPyjIS5SZUlQOb6drPlPZjKV5ChPGKmT-dUfB5JMKgI9X2wrIbH97jo і в найкоротший термін з вами зв’яжуться фахівці служби зайнятості та повідомлять про результати пошуку вакансій за вашими вимогами.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Івано-Франківського обласного центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а

м.Івано-Франківськ, 

76002

(0342) 755614

(066) 3711836

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора