Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Дата: 20.12.2021 11:30
Кількість переглядів: 408

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

                                    Фото без опису

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – період з 13 до 19 грудня 2021 року (із врахуванням вихідних днів) – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1666 моніторингових відвідувань, виявили 150 порушень (9%), склали 131 протокол, надали 57 пропозицій.

Щоденно працювало від 20 до 26 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

- закладів громадського харчування – 380, виявлено 35 порушень (9%), складено 27 протоколів, надано 17 пропозицій;

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 702, виявлено 87 порушень (12%),  складено 79 протоколів, надано 26 пропозицій;

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 378, виявлено 18 порушень (5%), складено 15 протоколів, надано 11 пропозицій;

- агропродовольчих ринків – 25 перевірок,  виявлено 6 порушень (24%), складено 6 протоколів;

- дитячих дошкільних закладів – 12, виявлено 1 порушення (8%), складено 1 протокол, надано 1 пропозицію;

- закладів загальної середньої освіти – 20, виявлено 1 порушення (5%), складено 1 протокол, надано 1 пропозицію;

- перукарень – 54, порушень не виявлено;

- інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки та ін.) – 95, виявлено 2 порушення (2%), складено 2 протоколи, надано 1 пропозицію.

 

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації. 

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора