Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Аграрний комітет підтримав заборону пальмової олії у харчових продуктах

Дата: 20.12.2021 11:28
Кількість переглядів: 416

Аграрний комітет підтримав заборону пальмової олії у харчових продуктах

                                    Фото без опису

 

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики на засіданні в середу, 15 грудня 2021 року, підтримав законопроект № 5148 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості харчових продуктів, що споживаються дітьми» та рекомендував Верховній Раді України прийняти зазначений проект у другому читанні та в цілому. 

Зокрема, нардепи підтримали підготовлену до другого читання порівняльну таблицю проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення якості харчових продуктів, у тому числі тих, що споживаються дітьми з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Нагадаємо, законопроектом передбачається врегулювати застосування гідрогенізованої пальмової олії у виробництві харчових продуктів, які здебільш споживаються дітьми, та встановити вимоги до маркування харчових продуктів, що містять пальмову олію.

23 вересня 2021 року  Верховна Рада України підтримала законопроект про заборону пальмової олії у харчових продуктах у першому читанні.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора