Черговий спалах африканської чуми свиней  в Чернівецькій області

Дата: 16.12.2021 16:16

Черговий спалах африканської чуми свиней  в Чернівецькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в особистому підсобному господарстві с. Опришени Чернівецького району Чернівецької області  зареєстровано спалах африканської чуми свиней, при досліджені патологічного матеріалу від загиблих свійських свиней (2 голови); звіт про результати дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 14.12.2021 № 003340 п.м./21.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту та нагляду.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.