Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завітали з солодкими подарунками до дітей Залучанського будинку-інтернату.

Дата: 15.12.2021 15:40
Кількість переглядів: 316

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завітали з солодкими подарунками до дітей Залучанського будинку-інтернату.

                                                    Фото без опису

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Спомин Святого Миколая це час добра, щедрості та щирості. Головне пам'ятати, що в День Миколи Чудотворця необхідно бути в доброму здоров'ї і гарному настрої, ні в якому разі не лаятися, а тільки радіти і дякувати святому за те, що відбувається у вашому житті.

Кожен може відчути себе трохи чарівником і порадувати дорогих собі людей. У цей день прийнято класти подарунки під подушку родичам і похресникам. І, звичайно, допомагати дітям, позбавленим батьківської любові чи хороших умов проживання. В цей день є нагода творити добро, простягнути руку допомоги, проявити милосердя та чуйність. Діти чекають цього свята з нетерпінням, бо знають, що за слухняність, працьовитість та добрі вчинки Святий Миколай принесе подарунки та солодощі.

В Головному  управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області стало традицією  в цей день з солодкими подарунками відвідувати на Снятинщині Залучанський будинок-інтернат для дітей з обмеженими можливостями.

Не став  винятком і 2021  рік. Спеціалісти Головного управління завітали з гостинцями та створили для дітей приємну несподіванку.  Діти відчули магію  свята та отримали позитивні емоції, які так необхідні хворим для швидшої реабілітації та одужання.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора