Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

Дата: 14.12.2021 13:58
Кількість переглядів: 291

На Херсонщині в особистому селянському господарстві черговий випадок грипу птиці

                          Фото без опису

Відповідно до оперативной інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на території с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області (49°47'46.1"N 39°75'98.4"E) зареєстровано спалах пташиного грипу в особистому селянському господарстві.

До буферної зони потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 3 км, до якої включено с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області, на території якої відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.

До зони спостереження потрапила територія навколо неблагополучного пункту радіусом 10 км, до якої включено населенні пункти: Чорноморський біосферний заповідник НАН України Скадовського району Херсонської області та с. Василівка Очаківської МТГ Миколаївського району Миколаївської області.

Зокрема зазначимо, що на території зони спостереження (нагляду) відсутні комерційні господарства з утримання та забою птиці.

На даний час до епізоотичного вогнища потрапили особисте селянське господарство, в якому виявлено захворювання, та с. Геройське Чулаківської ОТГ Скадовського району Херсонської області.

В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника грипу птиці.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу птиці, рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеною територією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора