Дата: 13.12.2021 11:30

До уваги мешканців та суб’єктів підприємницької діяльності!

Виконавчим комітетом Отинійської селищної ради визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади – ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» (код ЄДРПОУ 35889312) та встановлено тариф на послуги з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади для ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» в розмірі 221,91 грн з ПДВ за 1 метр кубічний.

З 01.01.2021 Отинійский ККП припиняє надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території громади.

У зв’язку з цим, фізичним та юридичним особам, розташованим на території громади, терміново необхідно укласти (переукласти) договори на вивезення твердих побутових відходів з ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ».

Для укладення договору на вивезення твердих побутових відходів, потрібно звернутись:

до ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ»

письмово: 78203, вул. Карпатська ,71 А (ІІ поверх), м. Коломия, Івано-Франківська обл. (офіс ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ»);

електронною поштою: ave.kolomya@gmail.com;

за телефоном: +38 (050) 37 98 818.

щовівторка представник ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» знаходиться в Отинійській селищній раді (3 поверх, зала засідань) вул. Шевченка, 2

смт. Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

у відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради

щоденно з 08-00 до 17-00 (обід з 12-00 до 13-00), тел. 068-090-39-49.

Згідно з укладеними з ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ» договорами, періодичність вивезення твердих побутових відходів від приватних будинків (квартир) – не менше одного разу на тиждень в смт Отинія та не менше одного разу на 2 тижні (з накопиченням) в селах Отинійської селищної територіальної громади; від бюджетних установ та інших споживачів – згідно з укладеними договорами.

Зазначаємо, що Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачається обов’язковість укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, у тому числі і договору на вивезення побутових відходів. Відсутність договорів на вивезення побутових відходів є порушенням Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади, затверджених рішенням Отинійської селищної ради від 05.11.2021 № 466-14/2021.

Правила є обов’язковими для виконання всіма органами державної влади, комунальними підприємствами, об'єднаннями громадян, юридичними (усіх форм власності) та фізичними особами, які перебувають на території громади.

За невиконання або неналежне виконання вимог Правил винні особи несуть відповідальність передбачену статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: накладення штрафу: на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн), на суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).