Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели у польській курятині.

Дата: 09.12.2021 11:26
Кількість переглядів: 358

Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели у польській  курятині.  

Фото без опису

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне  повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 06.12.2021 р. № 2021.6641-fup2  стосовно виявлення Salmonella в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z.o.o. Warszawa) до України (отримувачі: ТОВ «М’ясний торговий дім» вул. Академіка Каблукова, 21 м Київ та ТОВ «Ред. Міт» Південне Шосе, 57  м. Запоріжжя).   

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь. 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора