Про якість питної води та стан справ в сфері водопостачання

Дата: 07.12.2021 15:14

Про якість питної води та стан справ в сфері водопостачання

Послуги з централізованого водопостачання на території Отинійської селищної територіальної громади надає Отинійський комбінат комунальних підприємств.

Станом на 01.12.2021 підприємством укладено угоди на постачання питної води з 1564 абонентами та 100 підприємствами і організаціями.

Контроль якості питної води проводиться щоквартально.

Всі проби по мікробіологічних та хіміко-фізіологічних показниках відповідають вимогам Держсан ПіН 2.2.4-170-10 «Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для споживанню людиною».

Наповнення водосховища, який знаходиться в с. Струпків  Коломийського району Івано-Франківської області, відбувається шляхом притоку джерельних вод.

Як показали дослідження, хімічний склад води є одним з найкращих в Україні.

До осінньо-зимового періоду було проведено ремонт та очистку резервуару для наповнення води.