Дата: 02.12.2021 17:09

Планові вимкнення.

У зв’язку з плановими роботами 07.12.2021 з 09:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Торговиця (вул.Азаренко, вул.Колгоспна, вул.Героїв, вул.Зарічна, вул. Героїв, вул. Колгоспна, вул. Молодіжна) У зв’язку з плановими роботами 08.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Велесниця (вул.16 Липня, вул.Коцюбинського, вул.Т.Шевченка, вул. Т.Шевченка, вул.Українська, вул. 16 Липня) - Баб’янка (вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Українська, вул. Українська) - Виноград (вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Повстанців УПА, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул. Українська, вул.І.Франка, вул. Шевченка, вул. Франка) - Ворона (вул.Відродження, вул.Волошина, вул.Колійова, вул.Л.Українки, вул.Липова, вул.Млинська, вул.Морозова, вул.Нова, вул.О.Довбуша, вул.Підгірянки, вул.Роговича, вул.Т.Шевченка, вул.Шухевича, вул.Млинівка, вул. Підгірянки, вул.Острів, вул. Колгоспна, вул. Колійова, вул. Л.Українки, вул.М. Підгірянки, вул. Липова, вул. М. Підгірянки, вул. Т.Шевченка) - Голосків (вул.Ковалівка, вул.Незалежності, вул.Заoбіч, вул.Героїв Майдану) - Отинія (вул.Берегова, вул.І.Франка, вул.Івасюка, вул.Стефаника, вул. Iвасюка, вул.Лазо, вул.Перемоги, вул.Ризи, вул.С.Стрільців, вул.Іванціва, вул.Лази Гайові, вул.Лази, вул.Лазо-Лісові, вул. І.Франка, вул. Свободи, вул. Iванціва, вул.Гайові, вул.Лази лісові, вул. Лази, вул.Свободи, вул.Лісова, вул.Черемшини, вул. Лазо) - Струпків (вул.1 Травня, вул.Густаса, вул.Зарічна, вул.Кожедуба, вул.Перемоги, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул. Майданська, вул. Українська, вул. Кожедуба, вул. Т.Шевченка, вул. Шкільна, вул.-, вул. Густаса) - Угорники (вул.Б.Хмельницького, вул.Витвицького, вул.Гайова, вул.Зелена, вул.Йово-Почаєвська, вул.Л.Українки, вул.Левада, вул.Липова, вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.Перемоги, вул.Почаївського Йова, вул.Ризи, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, вул.Церковна, вул.Черемшини, вул.40-річчя Перемоги, вул. Почаївського, вул. Шевченка, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Ю.Гагаріна, вул.Лази, вул. Лази, вул.Шевченка, вул.С.Стрільців, вул. Б.Хмельницького, вул.Лазо-Лісові, вул. Новосілка, вул. Т.Шевченка, вул.Лазо) У зв’язку з плановими роботами 09.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Торговиця (Азаренка, вул.Азаренко, вул.Середина, вул. Героїв, вул. Середина, вул. Азаренко)

У зв’язку з плановими роботами 13.12.2021 з 10:00 по 15:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Угорники (вул.Незалежності, вул.О.Довбуша, вул.Ризи) У зв’язку з плановими роботами 14.12.2021 з 10:00 по 16:00 буде відсутнє електропостачання в таких населених пунктах: - Угорники (вул.Б.Хмельницького, вул.Йово-Почаєвська, вул.Левада, вул.Молодіжна, вул.Ю.Гагаріна, вул. Т.Шевченка, вул.Гайова, вул.Т.Шевченка, вул. Б.Хмельницького, вул. Шевченка)