A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Підсумки  проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади

Дата: 15.11.2021 11:13
Кількість переглядів: 372

Підсумки 

проведення конкурсу з визначення виконавця послуг

з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади

                                                        

З метою вирішення питань, пов’язаних з твердими побутовими відходами, які утворюються в підприємствах, установах та організаціях, незалежно від форми власності, і приватних домогосподарствах, розташованих на території Отинійської селищної територіальної громади, створення належних умов для їх вивезення спеціалізованими підприємствами, Отинійською селищною радою проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів. 

08.11.2021 конкурсною комісією з проведення конкурсу визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади строком на десять років ТОВ «АВЕ Івано-Франківськ».

Додатково інформуємо:

До джерел утворення побутових відходів, згідно з статтею 1 Закону України «Про відходи», відносяться об’єкти, на яких утворюються побутові відходи, це – житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки. Частиною другою статті 35 цього Закону передбачається, що власники або наймачі, користувачі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок, укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, та здійснюють оплату таких послуг.

Законом України «Про житлово-комунальні послуги» передбачається обов’язковість укладання договорів про надання житлово-комунальних послуг, у тому числі і договору на вивезення побутових відходів.

Згідно з статтею 15 Закону України «Про відходи», громадяни України, іноземці та особи без громадянства зобов'язані дотримуватися вимог нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами і вносити в установленому порядку плату за послуги з поводження з побутовими відходами.

Відповідно до статті 17 Закону України «Про відходи», суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані не допускати зберігання та видалення відходів у несанкціонованих місцях і укладати договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на певній території, на якій знаходиться об'єкт утворення відходів.

Відсутність договорів про надання послуг з поводження з побутовими відходами є порушенням Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади.

Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу: на громадян – від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн), на суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора