Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

Дата: 08.11.2021 13:02

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так з моменту встановлення на Прикарпатті «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції – за період з 30 жовтня до 07 листопада 2021 року (із врахуванням вихідних днів) – спеціалісти  Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 2697 моніторингових відвідувань (раптові перевірки), виявили 251 порушення (9%), склали 184 протоколи, надали 123 пропозиції.

Працювало 32 робочі групи спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Перевірки проводилися за участю представників 20 територіальних громад.

Зокрема перевірено:

• закладів громадського харчування – 599: виявлено 29 порушень (5%), складено 19 протоколів, надано 14 пропозицій;

• об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 1103: виявлено 152 порушення (14%), складено 124 протоколи, надано 67 пропозицій;

• об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 665: виявлено 37 порушень (5,5 %), складено 16 протоколів, надано 25 пропозицій;

• агропродовольчих ринків – 57 перевірок: виявлено 19 порушень (33%), складено 16 протоколів, надано 11 пропозицій;

• дитячих дошкільних закладів – 14: порушень не виявлено;

• закладів загальної середньої освіти – 27: порушень не виявлено;

• перукарень – 70: виявлено 5 порушень (7%), складено 5 протоколів;

• інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки, готелі та ін..) – 162: виявлено 9 порушень (6%), складено 4 протоколи, надано 6 пропозицій.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації.

Маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень – ці нескладні правила значно знизять ризики для здоров’я.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя.

Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!