Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:00

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

9 листопада свято тих, хто віддав себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щодня ви даруєте людям радість, несете позитивні емоції до кожного серця та кожної душі.

Ми високо цінуємо ваш внесок у розвиток культури. Без вашої ініціативності та цікавої творчої думки неможливі добрі зміни у нашому майбутньому житті.

Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають Вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійній, так і на життєвій ниві.

Бажаю усім вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться усі Ваші життєві плани та надії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог.

З  повагою  Отинійський селищний голова                             Олег САВЧУК