Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 09:00

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро і від душі вітаю вас з професійним

святом - Днем соціального працівника!

Наше суспільство неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Ваша діяльність є головною ланкою в здійсненні державної соціальної політики.

Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням. Вона по плечу тільки обраним, тим, хто цілком віддає себе турботі про інших.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили.

Здоров'я вам, щастя і благополуччя!

З повагою Отинійський селищний голова                                                       Олег САВЧУК