Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Повідомлення RASFF щодо виявлення  сальмонели  у курятині

Дата: 19.10.2021 16:58
Кількість переглядів: 450

Повідомлення RASFF щодо виявлення  сальмонели  у курятині

                                 Фото без опису

 

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 15.10.2021 р. № 2021.5575 стосовно виявлення Salmonella  Enteritidis у курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник:  Cedrob S.A. Ciechanow; місце зберігання:   AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію  надіслано до України у кількості 1600 кг  (отримувач:  ПМП «ВІНТЕР», вул. Лідавська,1 м. Луцьк  43000).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392,  або звертайтесь до територіальних управлінь. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора