A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Повідомлення RASFF щодо виявлення  невідповідної продукції

Дата: 11.10.2021 10:35
Кількість переглядів: 421

Повідомлення RASFF щодо виявлення  невідповідної продукції

                                   

 

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 06.10.2021 р. № 2021.5290-fup4 стосовно замороженої випічки з використанням рідких дріжджів, в яких перевищено максимально допустимий рівень для етилен оксиду (виробник: SC La Lorrain SRL.CampiaFurril), що експортувалася з Румунії до України (отримувач ТОВ «АТБ маркет»).

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора