Щирі вітання з професійним святом!

Дата: 08.10.2021 15:21

Щирі вітання з професійним святом!

Цієї неділі – 10 жовтня – в Україні відзначають День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.

Щиро вітаю з професійним святом спеціалістів та фахівців сфери державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, весь колектив Держпродспоживслужби Івано-Франківщини та усіх причетних.

Шановні колеги! Ваша праця важлива для всього суспільства, вона вимагає високого рівня професіоналізму – адже ви завжди перебуваєте на передньому краї боротьби за здоров'я та безпеку життя населення, особливо сьогодні – в час  поширення пандемії коронавірусу.

Тож бажаю усім міцного здоров’я та витримки, миру та спокою у родинах, здійснення планів та професійних успіхів.  Нехай вам завжди усміхається доля, життя дарує добробут і благополуччя, а робота приносить лише радість і задоволення.

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби

в Івано-Франківській області                                               Роман ГУРСЬКИЙ