Відбулося засідання конкурсної комісії з проведенню конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади

Дата: 04.10.2021 11:18

Відбулося засідання конкурсної комісії з проведенню конкурсу

щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

на території Отинійської селищної територіальної громади

Згідно з рішенням ХІІ сесії Отинійської селищної ради від 13.08.2021 387-11/2021 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», рішенням виконавчого комітету Отинійської селищної ради від 31.05.2021 № 89/2021 «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» та відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, на території Отинійської селищної територіальної громади проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

04.10.2021 о 10-00 відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу. На засідання було прийнято рішення, що конкурс не відбувся, і оголошено новий конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Отинійської селищної територіальної громади, що відбудеться 08.11.2021 о 10.00.

Конкурсні пропозиції учасників подаються до виконавчого комітету Отинійської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., Україна, 78223.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 08 листопада 2021 року до 08.30.

Пропозиції, які надійшли після встановленого строку не реєструються.