Дата: 04.10.2021 11:00

про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів

на території Отинійської селищної територіальної громади

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Отинійської селищної ради.

Місцезнаходження організатора конкурсу: 78223, вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення ХІ сесії Отинійської селищної ради VIІI демократичного скликання    від 13.08.2021 № 387-11/2021 «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів»;

рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради від 31.05.2021              № 89/2021 «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Місце: вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., зала засідань Отинійської селищної ради.

Дата і час: 08 листопада 2021 року. Час: 10.00.

Паньків Лілія Іванівна – начальник відділу житлово-комунального господарства інвестицій та соціально-економічного розвитку: тел.: (068) 090-39-49.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання установчими документами яких передбачено проведення діяльності у сфері поводження з побутовими відходами.

Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості контейнерів для сміття та спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

Можливість підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів

Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв.

Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення побутових відходів.

Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

Вартість надання послуги з вивезення побутових відходів.

Досвід роботи з надання  послуг з вивезення побутових відходів.

Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження   з побутовими відходами:

Послуги повинні надаватись на території населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади. Загальна площа  214,0 км².

На території громади розміщено 16 багатоквартирних будинки,                      7512 домогосподарств та 141 підприємств, установ та організацій.

Найвіддаленіший населений пункт знаходиться на відстані 45 кілометр до об’єкту поводження з відходами, найближчий – 30 кілометрів.

6. Характеристика об'єктів утворення  побутових  відходів  за джерелами їх утворення:

Загальна кількість багатоквартирних будинків на визначеній території (од.).

16

в тому числі будинки з п’ятьма і більше поверхами (од.).

5

Кількість мешканців, які проживають на визначеній території в багатоквартирних будинках (осіб).

942

в тому числі в будинках з п’ятьма і більше поверхами (осіб).

773

Загальна кількість одно- та двоповерхових будинків на визначеній території (будинковолодінь) (шт.).

7512

Кількість мешканців одно- та двоповерхових будинків, на визначеній території (осіб).

20387

Кількість підприємств, установ та організацій (од.).

141

Характеристика під'їзних шляхів

Дороги з асфальтовим або ґрунтовим покриттям

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами:

Полігон твердих побутових відходів на території громади відсутній.

Місця видалення відходів:

полігон твердих побутових відходів м. Івано-Франківськ (КП «Полігон ТПВ»,    с. Рибне Тисменицького району),

полігон твердих побутових відходів м. Коломия (ВУКМ Коломийської міської ради, вул. Кривоноса, м. Коломия).

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсні пропозиції учасників подаються особисто або поштою в одному екземплярі до виконавчого комітету Отинійської селищної ради за адресою:            вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., Україна, 78223.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 08 листопада 2021 року до 08.30.

Пропозиції, які надійшли після встановленого строку не реєструються.