УВАГА ! Пункт обігріву!

Дата: 30.09.2021 10:54

УВАГА !  Пункт обігріву!

Отинійська селищна рада інформує мешканців селища Отинії та навколишніх сіл, що на території Отинійської селищної територіальної громади на даний час визначено місце для розміщення стаціонарного пункту обігріву населення, який розташований у КНП «Отинійська районна лікарня»                по вул.Січових Стрільців, 5, смт Отинія, Коломийського району, Івано-Франківської області.

З метою попередження випадків переохолодження громадян з початку прогнозованого зниження температурних показників, а зокрема з початком опалювального періоду 2021-2022 року, буде розпочато роботу пунктів обігріву населення.

Даний пункт обігріву встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки,  забезпечений засобами обігріву, гарячими напоями, продуктами харчування, медичними аптечками та вогнегасниками.