Отинійська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Дата: 30.09.2021 09:37

Отинійська селищна рада відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, розпорядження селищного голови від 27 вересня 2021 року № 183-О «Про оголошення конкурсу на вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

ВІДДІЛ ОСВІТИ

- головний спеціаліст відділу освіти (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища економічна або юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за спеціальністю не менше 2 років, упевнений користувач ПК.

ВІДДІЛ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

- державний реєстратор

Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста відділу:

Вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи  в інших сферах управління не менше 3 років, упевнений користувач ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Отинійської селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку форми «П-2ДС» з додатками; дві фотокартки розміром 4×6; копії документів: про освіту з додатками, посвідчення особи, ідентифікаційного коду (військового квитка для військовозобов’язаних); декларацію про майно і доходи за минулий рік.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна за адресою:

смт Отинія, вул. Шевченка, 2,  тел.0 3433 6-22-85.