Дата: 22.09.2021 15:51

До уваги мешканців територіальної громади!

Громадські обговорення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» тривають.

Проєкт регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» оприлюднено 20.08.2021 на офіційному веб-сайті Отинійської селищної ради (https://otyn-gromada.gov.ua/proekti-regulyatornih-aktiv-09-38-43-18-08-2021/) в розділі «Регуляторна діяльність» - «Проєкти регуляторних актів».

Протягом періоду з моменту оприлюднення 20.08.2021 тривають громадські обговорення та слухання щодо проєкту регуляторного акта.

Пропозиції та зауваження приймаються до 27 вересня 2021 року включно в електронному вигляді за адресою: otyniya.gkh@gmail.com та у паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223. Контактний телефон: 068-090-39-49.