День села Лісний Хлібичин «Милішого в світі села я не знаю»

Дата: 20.09.2021 11:34

День села Лісний Хлібичин

«Милішого в світі села я не знаю»

19 вересня 2021 року у с. Лісний Хлібичин відбулося святкування Дня села. З вітальним словом виступили Отинійський селищний голова Олег Савчук, депутат обласної ради Олександр Левицький, депутат Отинійської селищної ради Михайло Остап’юк, староста Ліснохлібичинського старостинського округу Віктор Боднарук. Як і скрізь на святкуваннях Дня села керівництво селищної ради на потреби громади виділило 10 тисяч гривень. На сцені Будинку культури у всій красі таланти Лісного Хлібичина цього дня тішили глядачів та гостей. Розпочали святкову концертну програму вихованці Ліснохлібичинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Дивосвіт". Вітали оплесками виступи народного аматорського ансамблю «Сопілкарі» під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана П’ятничука, вокально-інструментального ансамблю працівників культури та вокального ансамблю дівчат під керівництвом Іванни Вишиванюк, танцювального колективу «Мрія» під керівництвом Людмили Мехіної, солістів Мар’яна Козачка, Володимира Притуляка, Жанни Романюк та інших. Завершилася концертна програма виконанням пісні про Лісний Хлібичин. А свято продовжилося вечором відпочинку з танцювальною програмою для всіх охочих.