Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Представники Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області прийняли участь у нараді на тему: "Налагодження роботи у перехідний період та нові норми харчування  у закладах дошкільної освіти"

Дата: 13.09.2021 14:28
Кількість переглядів: 398

Представники Головного управління Держпродспоживслужби
 в Івано-Франківській області прийняли участь у нараді на тему: "Налагодження роботи у перехідний період та нові норми харчування
 у закладах дошкільної освіти
"

 

9 вересня на базі Ліцею №21 відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

У нараді взяли участь представники Департаменту освіти та науки, спеціалісти з питань дошкільної освіти, охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності, електронного обліку.

Начальник Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківську ознайомила учасників наради з  питаннями харчування дітей дошкільного віку відповідно до нових норм. Крім того, на нараді були розглянуті актуальні проблеми, а саме:

- організація діяльності дошкільних закладів у 2021-2022 н. р.;

-  електронний облік та зарахування дітей до дитячих садків згідно з вимогами Положення про електронну реєстрацію.

Увагу керівників акцентовано на вакцинації працівників, здійсненні належного контролю за організацією харчування дітей та нормативних документах, які регламентують діяльність закладу дошкільної освіти у      2021-2022 н. р.

                                  Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора