Дата: 19.08.2021 11:44

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту» Отинійська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Отинійської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади».

Проєкт поданий відділом житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради.

Зазначений проєкт рішення опрацьований з урахуванням зауважень і пропозицій, що були висловлені суб’єктами господарювання, громадянами та представниками інших структурних підрозділів Отинійської селищної ради.

Проєкт рішення буде розміщений в мережі Інтернет 20.08.2021 за посиланням: otyn-gromada.gov.ua.

Мета проєкту рішення: встановлення єдиних вимог щодо благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади впорядкування об’єктів благоустрою, розміщених на території громади у відповідність до чинного законодавства України.

Зауваження та пропозиції приймаються в термін з 20.08.2021 по 20.09.2021:

поштова адреса: 78223, вул. Шевченка, 2, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., тел. (03433) 6-25-56, 6-22-85,

електронна адреса: otynya@ukr.net.