День села Голосків

Дата: 31.08.2021 09:49

День села Голосків

28 серпня 2021 року в клубі с. Голосків відбулося святкування 30-ої річниці незалежності України та Дня села. З вітальним словом виступили голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, староста Голосківського старостинського округу Ярослав Левицький. В концертній програмі взяли участь вокальний ансамбль дівчат, жіночий вокальний ансамбль, солісти клубу с. Голосків, а також запрошені гості з Лісного Хлібичина. Приємною несподіванкою став виступ гумориста, заслуженого артиста України - Володимира Пушкаря. По завершенні концерту бажаючі мали можливість взяти участь у розіграші лотереї та потанцювати на українській вечірці.