«Ти у серці моїм, Україно»

Дата: 25.08.2021 15:34

«Ти у серці моїм, Україно»

24 серпня 2021 року в Будинку культури селища Отинії пройшли святкування 30-ої річниці відновлення незалежності України. Розпочалося свято тематичним прологом у якому взяли участь учасниці народного аматорського драматичного колективу «Горно» клубу с. Угорники Оксана Олійник та Надія Гураль, хоровий колектив працівників культури під керівництвом Ярослава Лесюка, учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія, солістка Жанна Романюк.

В урочистостях вшанували хвилиною скорботи усіх, хто віддав життя за незалежність України, учнівська молодь Отинії поклала квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Семену Височану, могили січовим стрільцям, братської могили загиблим у ІІ –ій світовій війні, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Піднесли молитву за світле майбутнє і мир в Україні настоятель деканального Храму Зіслання Святого Духа, Української греко-католицької церкви, протопресвітер, отець мітрат Василь Мельничук, благочинний Отинійського благочиння Праволславної церкви України митрофорний протоієрей Володимир Липко, настоятель Храму Введення в Храм Пресвятої Богородиці, Православної Церкви України, протоієрей Василь Мороз.

Привітали Отинійську громаду з величним святом голова Отинійської селищної ради Олег Савчук та депутат обласної ради Олександр Левицький. Знані у громаді посадовці, учасники бойових дій, керівники установ та організацій, меценати були нагороджені грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради. Грамотами Отинійської селищної ради нагородили депутата обласної ради Олександра Левицького, вчителя Віру Кваснюк, громадського діяча Петра Данильця, працівника Отинійської селищної ради Ольгу Мельник, директора Отинійського ПЛЕТ Петра Іванківа, балетмейстера народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» Людмилу Марцінків, директора Будинку культури с. Лісний Хлібичин Івана П’ятничука.

У фой’є Будинку культури всі присутні мали можливість оглянути виставку живопису, присвячену 30-ій річниці незалежності України, від Міжнародної асоціації художників України під назвою «Я люблю Україну». З вітальним словом виступив голова правління Міжнародної асоціації художників України Володимир Бойків.

У концертній програмі взяли участь студія танцю «Імперія» - Мар’яна Морозова, вокальні колективи Отинійського ліцею- керівники Лілія Марцинюк та Володимир Андрейчук, народний аматорський ансамбль «Сопілкарі» - керівник заслужений працівник культури України Іван П’ятничук, танцювальний колектив «Мрія» - керівник Людмила Мехіна, вокальні тріо та солісти Будинку культури с. Лісний Хлібичин – керівник Іванна Вишиванюк, танцювальний колектив «Мереживо» Будинку культури с. Виноград – керівник Оксана Харчук, учасники театральної студії «Ватага» - керівник Христина Новаковська, солісти Жанна Романюк, Марина Романюк, Вероніка Пінчук, учень Отинійської дитячої музичної школи Микола Сушириба – викладач Ірина Шовгенюк, народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Прикарпаття» Будинку культури смт. Отинія – керівники Мирослав та Людмила Марцінківи, Ірина Харевич та Оксана Курчій, хоровий колектив працівників культури – керівник Ярослав Лесюк, жіночий вокальний ансамбль працівників культури.

Завершилося святкове дійство виконанням пісні «Величальна Україні» зведеним хоровим колективом у складі хору працівників культури та народного аматорського хорового колективу Будинку культури с. Лісний Хлібичин у супроводі оркестру народної музики «Отинійські музики», соліст Володимир Притуляк, диригент – заслужений працівник культури України Іван П’ятничук.