Прийміть  щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Дата: 23.08.2021 12:51

Прийміть  щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

Державний Прапор України затверджено Постановою Верховної Ради України від 28 січня 1992 року.

У серпні 2004 року Президентом України був підписаний Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.

Тож дозвольте від щирого серця привітати усіх вас з цим державним святом та побажати успіхів, натхнення, творчих здобутків  та усяких гараздів на благо нашої громади та неньки – України.

З повагою Отинійський селищний голова                                    Олег Савчук