Дата: 12.08.2021 16:25

Шановні громадяни!

Інформуємо Вас про те, що в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с-ща Отинії функціонує стаціонарний пункт вакцинації проти коронавірусної хвороби. Також, для зручності бажаючих вакцинуватися, вакцинація на території громади проводиться в тимчасових пунктах щеплень – амбулаторіях загальної практики сімейної медицини с. Струпків та с. Виноград. Для вакцинації організованих колективів в підприємстві створена мобільна бригада.

Запис на вакцинацію проводять медреєстратори та визначені особи амбулаторій, а також безпосередньо сімейні лікарі.

Організовані колективи подають списки бажаючих вакцинуватися в амбулаторію стаціонарного пункту щеплень для передачі адміністрації підприємства з метою визначення кількості бажаючих вакцинуватися та замовлення вакцини. Після отримання вакцини складається графік вакцинації та проводиться повідомлення громадян про час і місце вакцинації.

Графік роботи стаціонарних, тимчасових пунктів щеплень та мобільної бригади – з 9:00 до 15:00 щодня, окрім вихідних днів.

Вакцинація – найбільш ефективний спосіб захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби COVID-19 !

Закликаємо всіх отримати надійний захист від COVID-19!